Všeobecný souhlas není často ničím jiným než všeobecným omylem.

CHARLIE CHAPLIN

One more song about being tired...

27. května 2012 v 18:44 | Trauma
Po stojedna letech jsem vyrazila na koncert. Žůžo dobrodrůžo, šlo o hudbu, kterou normálně dvakrát nevyhledávám, ale nelituju ničeho. Některé předsudky o metloších se nejspíš (také mou vinou) potvrdily, ale jeden velký vyvrátil - rozhodně stojí za to vyrazit na koncert jen tak, bez očekávání...
Taky jsem si koupila cd Lycka Till - švédský folk-punk a jsou u něj anglické texty, po přečtení první věty jsem věděla, že tomuhle budu i přes slabou angličtinu rozumět. Nadpis je začátek druhého songu anglickým jménem Tired, energičtější song o ,,being fucking tired"(jak řekl zpěvák) jsem v životě neslyšela.

Docela to vystihuje můj nynější stav. Jsem příšerně unavená.
Jsem unavená z toho jak jsem byla v poslední době hodně doma a učila se na maturitu. Jsem unavená z toho, že ani tři týdny po písemných, když už mám za sebou ústní, pořád nevím, jestli to mám, jestli budu moct jít na vysokou, na kterou jsem přijata, jestli si mám hledat bydlení v Brně. Jsem unavená z toho, že jsem si musela několikrát navlíknout sváteční slušné hadry a boty, obojí půjčené od mamky, kvůli...bůh ví proč.
Jsem unavená z lidí, kteří se mě neustále ptají, aniž by je to nějak zajímalo, co budu dělat na výšce a nezapomenou připojit svůj vševědoucí názor. Jsem unavená z rodičů, kteří skoro slaví, že jsem zvládla maturitu a přijímačky a z toho jak pořád opakuju, že není nic jisté, že jsem možná nedala písemné.

Jsem unavená z těch věčných stužkováků, focení, posledního zvonění, slavnostního zahájení, ukončení, vyřazování...Nic z toho vlastně nepotřebuju...

Jsem unavená z věčného ,,Ne, nevím o tom, nemám facebook."

Unavená z věčných bezdůvodných útoků Romů ve zpravodajství na TV Nova, ze kterých se vyklube vlastní neopatrnost, unavená z vymačkávání emocí jak citrónu nad každým rozbitým kolenem nebo osobní tragedií, která ať je sebevětší a sebesmutnější, vždy bude osobní. Z věčného zneuctívání piety, z věčného honění senzací, to vše na ve zprovadajství této televize.

Jsem unavená z toho, že se snažím, tím, že zde píšu něco říct, ale mým hostitelem je právě přitápěč všeho zla - TV Nova.

Už to dál nejde. Nemůžu tady psát o škodlivosti konzumního způsobu života, o nebezpečnosti předsudků a přitom za svou blogovou existenci vděčit tomu kdo toto vše podporje. Nemůžu si pořád honit triko tím, že jsem něco říkala, kdesi na blogísku, který čtu jen já a pár tichých pozorovatelů. Nemůžu dál pokračovat na blog.cz.

Je to nejlepší blogerská služba na českém internetu. Vděčím blog.cz za mnohé. Nicméně doba se mění, uživatelé jsou často vnímáni, jako příjemci reklamy a jejich blogy jako placená reklamní plocha.

Takže se prozatím stěhuju a uvidím, jestli budu mít motivaci, důvod a chuť pokračovat dál. Zamyšlení nad mým jednáním doporučuji každému, kdo svou existenci spojuje s nějakými morálními zásadami.

V mém životě nastává přetřes, už nemůžu jen alibisticky ustupovat. Na to jsem v devatenácti letech už poněkud stará, a týká se to mnoha oblastí. Už musím jít vlastními kroky.

,,Living is easy without the beating of the heart"

(První věta z prvního songu z cd Lycka Till, jmenuje se Nothing's really real, and then you are dead.)

P.S. : Musím si koupit boty.
Fakt P.S. : Adresu svého nového internetového obyváku dám sem (stay tuned) nebo ji napíšu na mail/icq/jabber, každému, kdo si o ni řekne. (trauma zavináč centrum.cz/421533808/trauma@jabber.cz)

Adios amigos
 


Anketa

Mám si Zrušit Facebook?

Jo! 63.6% (7)
Ne! 36.4% (4)

Komentáře

1 Fáďos Fáďos | Web | 27. května 2012 v 22:02 | Reagovat

Vidím, že jsme na tom vlastně stejně. Taky nevím, jestli si mám začít hledat bydlení v Brně, protože ta státní to prostě brzdí... A nejradši bych to všechno měl už pryč, včetně dotazů "jak to u té matury probíhalo?", "A za kolik to vlastně máš?",  atd. A to mě ještě čeká předávání vysvědčení, takže zas oblek... No prostě, jsme na tom podobně.

To dlouhé volno bodne... Chce to odreagování.

2 Arnora Arnora | Web | 8. června 2012 v 11:37 | Reagovat

O přestěhování na jiný hosting už jsem taky přemýšlela. A asi ne jenom jednou. Tady mi to přirostlo k srdci, i když mě to občas nehorázně štve. Kvůli sáčkování reklamy všude možně, kvůli vymýšlení zbytečných funkcí, kvůli jistým nejmenovaným webům.

Únava je zlo a střední školy strůjce zla. Pevně věřím tomu, že na vejšce (vlastně kdekoliv jinde) to bude lepší.

3 pavel pavel | Web | 3. září 2012 v 22:29 | Reagovat

Snad už teď jsi odpočatá. :)

4 AaauceGam AaauceGam | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:11 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

5 ShaylaYjuaq ShaylaYjuaq | E-mail | 11. října 2018 v 15:39 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama