Všeobecný souhlas není často ničím jiným než všeobecným omylem.

CHARLIE CHAPLIN

Dámy, odložte si

15. března 2012 v 18:20 | Trauma |  Nenormálno :)
kabelka
(beststyle.cz)
Kabelky. Jsou všude.
Víte jaké jsou dneska moderní? Čtverhranné pytle se dvěma uchy příliš krátkými na to aby se nosily přes ramena a příliš dlouhými na to aby se držely v ruce. Nosí se na jednom rameni, ale protože mají ty uši tak krátké, nosí se posunuté za paží, tedy na zádech. Takovéto nošení musí být asi velice pohodlné, jinak si nedovedu představit proč je jejich majitelky musí nosit absolutně všude. Třeba na party nebo na koncerty.


Tyto kabelky nosí spousta mých spolužaček do školy. Vlezou se tam spousta velkých učebnic a sešitů a obrovské složky s širokými deskami ve kterých je bůhvíco. Nosí je také ženy do práce, které do nich po cestě domů nacpou i půlku nákupu.
Co se proboha v takových kabelách nosí na party?
Na co potřebujete na koncertě skripta, knížky, kameny a cihly? Nechodíte se snad na party a koncerty uvolnit?
Nechápu co se v takových kabelách nosí na party nebo na koncerty, že jsou tak plné, nadité, velké, těžké, že je jejich náraz tak tvrdý.

Miluju party. Všichni milujeme party. Kabely taky milujou party. Jejich nositelky taky. Poskakují a točí se na všechny strany. Jejich kabelky dvakrát tolik. Když do sebe s někým na party jen lehounce narážíte tak se oba o sotva znatelný krůček vzdálíte. Když do vás na party, na koncertě, v hromadné dopravě, ve frontě, kdekoliv naráží kabela tak uhýbáte jen vy, protože její majitelka toto narážení kvůli pozici, ve které kabelu má, nemůže zaznamenat. Co ale zaznamená je to, že má kolem sebe více místa a mohou se tedy se svou kabelkou více otáčet a poskakovat. Když se takových kabel sejde víc můžete uhýbat do všech stran do alelůja.

Řekněte mi, proč proboha nosíte na party takové kabely???

Máte v nich snad prací prášek nebo co?

Jé hele dobrý tričko, nemáš tady náhodou prací prášek ve kterém ho pereš?
no jasně, peru v per-vole, nosím ho v kabelce, pro jistotu, tady ho máš
jé dík moc, ode dneška bez per-vole nikam nejdu

Nesnáším tyhle kabelky, protože jsou všude. Připadám si jimi hrozně utlačovaná. Co tohle proboha za módu chodit všude s pytlem za zády.

Asi se s tím nedá nic dělat, než jen pořád krůček po krůčku ustupovat před kabelkou dokud nenarazíš do té, která je za tebou...

Nebo si seženu krosnu. Takové jaké byly kdysi - velké a široké s kovovou konstrukcí. A budu pařit o sto šest. Kývat se na všechny strany a kosit všechny kabelky hehe.

Omluvné vysvětlení: Noste si co chcete, fakt, že jo, ale když s tím neumíte dávat bacha tak si prostě odložte a buďte free :)
 


Komentáře

1 Atris M. Atris M. | E-mail | Web | 16. března 2012 v 19:16 | Reagovat

Jaký by asi bylo pogování se zmíněnou krosnou..? :D

2 Severka Severka | Web | 14. dubna 2012 v 23:12 | Reagovat

Souhlasím, mě přijdou navíc děsné všechny kabelky - nosit je na jednom rameni a pořád přidržovat, aby nespadly, když náhodou popoběhnu... děs. Hlasuju pro tašky nošené šikmo přes tělo, ty drží a mám je hned u ruky, když potřebuju dovnitř. A taky pro batohy, pokud teda dotyčné chápou, že existují i jiné než ty sportovní se spoustou popruhů.

3 ShaylaDcblz ShaylaDcblz | E-mail | 11. října 2018 v 20:28 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama