Všeobecný souhlas není často ničím jiným než všeobecným omylem.

CHARLIE CHAPLIN

Květen 2011

Šikovná Atris M.

30. května 2011 v 20:26 | Trauma
Chci vám představit jednu šikovnou slečnu. Jmenuje se Atris M. a má blog na teamd.blog.cz
Ráda kreslí a hraje si s korálkama. Ale kromě kreseb z ní občas vypadne i nějaké to kloudné slovo, i když poslední době jsou to hlavně obrázky. Ale co když jí to jde...
Pokud jste zvědaví mrkněte. Radost pohledět ;)

Avon, Oriflame a testování na zvířatech

23. května 2011 v 16:41 | Trauma |  Malé myšlenky a Názory
Avon a Oriflame - dvě kosmetické firmy, které jsou největšími giganty na našem trhu s kosmetickými výrobky. Obě proklamují, že rozhodně odmítají testování svých výrobků na zvířatech, stejně jako odmítají zadávání testování jiným subjektům včetně testování složek, ze kterých se výrobky, které tyto firmy nabízí, vyrábějí. Přesto se obě tyto firmy čas od času oběvují na seznamu testované kosmetiky.

Rytmus života

18. května 2011 v 17:35 | Trauma |  Snová rubrika
Meg White (The White Stripes)
(fanpop.com)
Seděla jsem u bicích. Po dlouhé době. A bylo to bezva. Zkoušela jsem hrát. Chopila se paliček a začala do toho bušit, ale pořád to nešlapalo. V hlavě mi zněl rytmus vycházející z dvou základních a zároveň jediných rytmů, které na bicí umím, ale nějak to neznělo. Pořád jsem se to pokoušela nějak zpravit, posouvala jsem bubny blíž a dál k sobě, od sebe, vyměňovala je, jenže pořád tomu chybělo...hajtka. Tak chcete hrát něco pořádného bez hajtky? Pak tam nějak byla, jenže ne připravená. Začala jsem ji dávat dohromady, ale něž jsem ji stačila smontovat a znovu si za ně sednout byl sen tentam.

Jo něco mi chybí. Něco nešlape. Ale co? Ve svém snu jsem na to přišla, ale ve skutečnosti? Těžko říct. Snad na to přijdu, než bude pozdě.

Jsem studený čumák

9. května 2011 v 21:08 | Trauma |  Trauma osobně
Někdy nevím, jestli mi bylo tolik ublíženo, nebo jestli to dělám sama.
Jde o odpor k určitým lidem, který se snažím potlačit, ale je z toho jen jedna falešná grimasa. Ale kurevsky mě to mrzí, když se necítím dobře s někým koho mám vlastně ráda, koho si vážím, když se fakt snažím a ono hovno. Takže, promiň.

Už dávno jsem přišla na to, že je to hluboko uvnitř. Možná je to prostě tím, že si pamatuju spoustu píčovin a spoustu slov a pak vím, že všechno není takové jak se zdá a pak mám strach ze lži a nepravosti.

Někdy mám chuť říct zplnahrdla všechno co vím, co si pamatuju a jak to teda bylo. Ale pravda nikoho nezajímá a tak jen říkám to co chtějí všichni slyšet.

Jsem studený čumák. Jo. A ještě dlouho budu, dokud budou věci tak jak jsou. Protože na upřímnost se nehraje, ale já si to co necítím, nebudu vymýšlet.

Jak je to u nás s testováním na zvířatech

7. května 2011 v 18:22 | Trauma |  Otevřené oči

My všichni zaiteresovaní jsme jitě už mnohokrát slyšeli, že jediná možnost jak nabýt jistoty, že výrobek nebyl testován na zvířatech je certifikát HCS (obrázek králíčka). Na druhé straně jsme, ale jistě už slyšeli o tom, že v EU jsou testy na zvířatech zakázány. Tak proč ta opatrnost a omezenost na HCS certifikát a jak to s tím testováním vlastně je?

Karimatka je základ

4. května 2011 v 17:35 | Trauma |  Trauma osobně
Tak jsem byla o víkendu na čaroteku.

Bylo to super. Bylo tam hroooozně moc stejdží. Když jsem to tam procházela poprvé tak jsem si vyhlídla takovou jednu, kde hráli dobře. Taková skromná, pár beden pokupě. Když jsem šla zpátky tak už jsem ji nenašla...