Všeobecný souhlas není často ničím jiným než všeobecným omylem.

CHARLIE CHAPLIN

Duben 2010

Jak mě vegetariánství změnilo

10. dubna 2010 v 17:25 | Trauma |  Malé myšlenky a Názory
zdravím vás, lidská zvířata (i ta nelidská pokud umí číst)

už to bude asi třičtvrtě roku co jsem vegetariánka,no není to vlastně tak moc. jak chutná maso si sice už nepamatuju, ale ještě nejsem vegetariánka tak dlouho abych měla pocit, že není na světě nic lehčího než nejíst maso a proto chci právě teď napsat tento článek, abyste měli alespoň dojem objektivity


2.4.10

2. dubna 2010 v 21:46 | Trauma |  Drogová...
zdravím, říkal mi D, že co se týče drog jsem strašná. nejsem.

myslím, že co se týče drog jsem na tom líp než většina lidí

káva- kávu nepiju. teda piju ale takovou tu bílou, bez kofeinu, a když s kofeinem tak jedině fair trade což je fakt vyjímečně (naposledy někdy o vánocích)

cigarety- koupila jsem si naposledy 12.12. Viceroyky(i před tím dlouho nic), od té doby kouřím tak po jedné, dvou, jednou za měsíc, teď jsem kouřila naposledy před asi třemi týdny, takže spíše nekuřák

alkohol - nemám ráda, piju jen vyjímečně už hodně dlouhou dobu a už se to na mě začíná projevovat, pila jsem naposledy asi před třemi týdny a to mi stačilo jedno malé a trocha vodky k pořádné opilosti (asi 7/10 kdy 10 je stav ,,co krok to grcka'') takže spíše nepiju

hulení - tramtadadáá včera to byly 3 měsíce co jsem byla naposledy zhulená, řekla jsem si že nebudu hulit až do léta, takže nehulím (mimochodem před tím jsem taky hulila jen vyjímečně)

LSD - to jsem neměla hrozně dlouho, rok už to bude, ale kutím to a chci a bude, snad

a nic jiného nevedu

takže celkové hodnocení je hodná holka a né že ne, můžete mě pochválit a dát mi bonbónek, nejlépe kofolový prosím

a co vy?

nepočítám s tím, že někdo odpoví, ale pokud se k mému hodnocení někdo přidá, udělá mi to malou radost

The Secret

2. dubna 2010 v 16:10 | Trauma |  Malé myšlenky a Názory
v úterý měly mé spolužačky ve škole prezentaci o ,,Tajemství''. Mě to dost zaujalo, protože se jedná o knižní a filmovou prezentaci jakéhosi způsobu myšlení, který by vám měl pomoci v dosažení i zdánlivě nemožných vámi vytyčených cílů.

Princip ,,tajemství'' na mě působí jako přibarvený účinek pozitivního myšlení. Ale to je můj dojem, na ten se vyserte. Co se týče Tajmství tak je to teorie, která tvrdí, že myšlenka je silnější, než se nám může zdát, a že když budeme myslet jen na to co chceme tak to dostaneme a naopak když budeme myslet na to, co nechceme a čeho se bojíme tak naopak dostaneme právě to.

Možná si říkáte, co je na tom nového. I já jsem čekala kdy se kamarádky a jejich prezentace vytasí s tím něčím převratným, kvůli čemu nám povídají o pozitivním myšlení. S tím Tajemstvím.

A ono to přišlo.